Звернення Жіноцтва до української нації

Від імені Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» висловлюємо наше обурення і материнський гнів щодо ситуації, в якій люди в погонах пішли з кийками на наших дітей.

Соромно за тих, хто посмів надати такий наказ, ми запитуємо – як ви можете сьогодні дивитися в очі ваших матерів, як ви можете дивитися в очі тих, хто народив і виховав для країни гідних громадян, які вийшли мирним шляхом відстоювати свої права.

Вимагаємо негайного притягнення до відповідальності усіх керівників звірячої влади, які допустили такий ганебний вчинок!

Вважаємо недопустимим виконання нелюдських і звірських наказів для кожного правоохоронця і військовослужбовця, в грудях якого б’ється живе серце !!!!!

Люди в погонах!!! Згадайте, ви давали клятву на вірність українському народу….

Нинішня влада не має поваги до жінки-матері, знівельовані всі духовні цінності, знищується національна культура і традиції, відсутня проукраїнська ідеологія - це все приводить до такої нелюдської ситуації, що сталася на Майдані.

Можна пережити економічні труднощі, можна перетерпіти і зрозуміти труднощі на шляху до цивілізованого майбутнього, але не можна терпіти коли б’ють наших дітей, коли відкрито плюють тобі в душу, топчуть моральність і духовність всієї нації!

Ми дуже довго терпіли і мовчали, але сьогодні настав час все змінити!

Досить!!!!! Ми готові до рішучих дій! Сьогодні – або ніколи!

Закликаємо підтримати загальнонаціональний страйк! Від кожного з нас залежить - в якій країні ми будемо жити завтра!

Кожен наш голос зараз має значення!

Ми здатні вплинути на рішення Верховної ради, яке відправить Уряд у відставку і розпочне процедуру імпічмента президенту!

Вівторок - 3 грудня - вирішальний день для української нації!

Ми не можемо зрадити майбутнє наших дітей!

ЖІНКО – БЕРЕГИНЕ ВОГНИЩА КОЖНОЇ РОДИНИ – ВИЙДИ ЗАВТРА НА МАЙДАН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!