Загальнонаціональний політичний страйк оголошено!

У ці дні наша країна переживає історичний шанс скинути олігархічний режим правління неофедалів, очиститися від зла і беззаконня, брехні, знущань і корупції, свавілля й терору і, нарешті, стати європейською, правовою державою.

Мрія про Європейську Україну об'єднала сьогодні представників різних поколінь і різних професій, вона стала справжньою національною ідеєю, яка зараз творить нашу історію та майбутнє наших дітей.

Але така країна не потрібна В.Януковичута його "сім"ї". У такій країні для них вже не буде шансу знищувати закони і наші права, розкрадати державу та накопичувати мільярдні капітали за рахунок доступу до влади. 

Така країна потрібна нам, і длякожного з нас настав момент істини для того, щобїї відстояти.

Ми звертаємося до усіх підприємців і роботодавців, власників і працівників, – до всіх, у кого бізнес сьогодні ще є і в кого завтра його уже не буде, якщо при владі залишиться В.Янукович та його банда:

 1. Від сьогоднішнього дня ми оголошуємо територію кожного свого підприємства, магазину і кіоску, кав'ярні і ресторану, ринку і окремого торгового місця – територієюЄвропи, вільною від влади Януковича – особи, яка зрадила нас, нашу країну і вкрала майбутнє у нас і наших дітей. 
 2. Свій протест і спротив проти злочинних дій влади ми розпочинаємо організованою непокорою контролюючим органам та блокуванні процедур проведення перевірок – до тих пір, поки не буде сформовано новий Уряд і не обрано нового Президента.
 3. Основними вимогами нашого загальнонаціонального політичного страйку є:
  • негайна відставка Уряду і Президента та проведення дострокових виборів до Верховної Ради України;
  • підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом;
  • відновлення зміненої у неправовий спосіб Конституції України, яка містить підстави і загрози узурпації влади, та негайне реформування Конституційного Суду, який повністю втратив довіру народу і обслуговує інтереси вищих посадовців;
  • реформування прокуратури, правоохоронної і судової системи, припинення практики політичних переслідувань і вибіркового правосуддя, прийняття законів про імпічмент Президента, скасування пільг і привілеїв державних службовців, скорочення витрат на утримання органів державної влади.
 4. Ми просто зобов'язані сьогодні використати останній шанс і закласти основи дляпобудови Європейської України, про яку ми мріяли і на яку чекали. 

Від сьогоднішнього дня ми запроваджуємо Підприємницьку Європейську Вахту. Кожен, хто не може зупинити роботу свого підприємства, – направляє свого делегата для несення постійної підприємницької вахти на Майдані.

Ми організовуємо, координуємо та направляємо свою роботу, розробляємо терміновий план дій тастворюємо страйкові комітети на місцях.

Ми віримо в свою перемогу, у свою країну, в кожну нашу дію і кожен порух нашого серця, які наближають нашу перемогу.

СЛАВА УКРАЇНІ