Українські підприємці дедалі активніше приєднуються до загальнонаціонального страйку

Українські підприємці, нарощуючи активність участі у загальнонаціональному страйку та використовуючи економічні методи страйкової боротьби, стають на підмогу сотням тисяч мирних мітингувальників, які на київському Євромайдані та євромайданах інших міст відстоюють свої основоположні права людини, своє і наше спільне майбутнє та право жити у цивілізованій правовій державі.

Свій протест і спротив проти злочинних дій влади підприємці проявляють в організованій непокорі контролюючим органам та у блокуванні процедур проведення перевірок – до тих пір, поки не буде сформовано новий Уряд і не буде обрано нового Президента. 

«Відразу ж після кривавої бійні, вчиненої на студентському Майдані, підприємці з всієї України прийняли рішення об’єднатись у страйком та оголосили територію кожного свого підприємства, магазину, кіоску, кав'ярні та ресторану, ринку і окремого торгового місця – територією вільною від Януковича та виконавців його злочинних наказів» – наголосила голова профільного комітету ВРУ з питань підприємництва, член страйкового комітету підприємців Олександра Кужель. В якості страйкового протесту малий та середній бізнес вирішив блокувати процедури перевірок. 

Олександра Кужель закликає підприємців, які потерпають від свавілля податківців та інших контролюючих органів, негайно повідомляти про незаконний податковий пресинг комітет Верховної Ради з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики. «За фактами порушення законодавства України контролюючими органами, підрозділами Мінздоху та окремими податківцями і митниками ми будемо формувати публічний реєстр правопорушників, що стане основою для проведення процесу люстрації, яка неминуче необхідна для «перезавантаження» влади» – зазначає Олександра Кужель. 

У той же час, як зазначає заступник голови профільного комітету ВРУ з питань економічної політики Ксенія Ляпіна, «малий та середній бізнес, усвідомлюючи соціальну відповідальність, продовжує сплачувати податки у повному обсязі». «Український малий та середній бізнес, – наголошує Олександра Кужель, – продовжує наповнювати державний бюджет та сплачувати податки. Підприємці по всій Україні, які приєднались до масових мирних протестів, розуміють свою соціальну відповідальність та необхідність перерахування до бюджетів всіх рівнів податків у повному обсязі». 

«Малий та середній бізнес, українські підприємці і надалі будуть виконувати свій обов’язок, перераховуючи податки до бюджету, усвідомлюючи, що саме вони є джерелом пенсій, соціальної допомоги та заробітної плати працівникам бюджетної сфери, – підкреслює Олександра Кужель – Але при цьому, малий та середній бізнес, як найбільший платник податків у нашій державі, вимагає пильного суспільного контролю за розподілом бюджетних коштів та наполягає на спрямуванні видатків виключно на соціальні потреби». 

Представники страйкового комітету підприємців звертають увагу суспільства на той ганебний факт, що чинна влада та прем’єр М.Азаров сьогодні намагаються перекласти спричинені їхнім недолугим правління крах економіки і кризу бюджетних платежів на підприємців, виправдовуючи численні затримки виплат заробітних плат і пенсій тим, що малий та середній бізнес бере участь мирних протестах. «Існуючі на сьогодні проблеми припинення соціальних виплат є результатом трирічного безконтрольного пограбування країни та бездарної економічної політики уряду Азарова, члени якого керувались не інтересами народу України, а розбудовою Міжгір’я та посиленням репресивно-силових органів, що калічать і вбивають наших дітей» – зазначає страйковий комітет підприємців. 

Страйковий комітет підприємців запровадив Європейську Підприємницьку Вахту та закликає підприємців малого і середнього бізнесу щоденно делеговувати своїх представників для безпосередньої участі у мирних протестах на київському Євромайдані та євромайданах інших міст. Кожен підприємець обирає зручну для нього форму підтримки мирних протестів: хтось несе підприємницьку вахту, хтось підвозить харчі, теплий одяг та інші речі, а хтось до свого робочого дня додає новий робочий графік – з 18.00, вечірні години на Євромайдані – ось єдино важливе місце для мене і моєї країни.