Слова підтримки Євромайдану з-за коордону

Джордж Клуні, американський кіноактор, режисер, продюсер та сценарист:

«Це моє послання до вас, хоробрих жителів України, які борються за майбутнє, а не минуле. Американці схожі з вами в пошуку демократії. Через спроби і помилки ми засвоїли, що справжня демократія не існує без вільних, прозорих і чесних виборів. Не може бути демократії, коли арештовують і перешкоджають мирним демонстрантам. Точно не може бути справжньої демократії, коли беруть політув'язнених, таких, як Тимошенко, тому що просто не згодні з їх способами управління.

Тож хочу сказати, що коли всі ви на майдані у Києві і по всій Україні дивитесь на Захід, знайте, що і ми дивимось на вас з величезним захопленням».

https://censor.net.ua/video_news/262726/eto_poslanie_dlya_hrabryh_ukraintsev_kotorye_boryutsya_za_svoe_buduschee_djorj_kluni_podderjal_evromayidan


Лев Рубінштейн, російський поет і публіцист:

«Дорогие друзья из Украины. Хочу, чтобы вы не забывали о том, что много, гораздо больше, чем может показаться из вашего далека, людей в моей стране сочувствуют вашей борьбе, вашему сопротивлению, переживают за вас, солидарны с вами. Вы сейчас боретесь и за себя, и за нас. Это довольно стыдно признавать, но это так. Честь вам и хвала. Только не останавливайтесь».

/profile.php?id=100000022518126&fref=ts


Тімоті Девід Снайдер, американський історик, професор Йельського університету:

«Якщо це революція, то, певно, одна з найбільших революцій здорового глузду в історії… Західні лідери повинні засудити насильство та розглянути можливість застосування персональних санкцій щодо осіб, які відповідальні за побиття мирних протестувальників».

https://www.istpravda.com.ua/short/2013/12/7/140300/


Айдер Муждабаєв, заступник головного редактора газети «Московский Комсомолец»:

«… Майдан не умрет и никуда не денется. Потому что никуда не денутся люди, их презрение к лжи, быдляцтву и византийщине… В благополучно-равнодушной Москве акции протеста обычно заканчиваются одновременно с зарядкой смартфона. Кажется, у киевлян аккумуляторы помощнее, или я ошибаюсь?..»

/ayder.muzhdabaev/posts/685843141449564