На кордоні з Польщею з’явився біг-борд з портретом катованого "Беркутом" козака

На Львівщині у містечку Рава-Руська, що на кордоні з Польщею, місцеві активісти вивісили білборд із зображенням Михайла Гаврилюка, якого «беркутівці» роздягнули і фотографували його оголеного, пише Радіо Совбода.

На щиті, встановленому на дорозі регіонального значення, написано: «Нація існує доти, доки існують люди, готові її захищати. Слава Україні! Героям Слава!».

Мер міста Ірина Верещук заявила, що цим білбордом жителі хотіли показати, що в Україні є люди, справжні нащадки козаків, готові до останнього відстоювати честь і гідність не лише свою, а й своєї країни і народу.

«Встановлюючи такий білборд, ми намагалися ще раз нагадати, що найцінніше у кожного громадянина України є його країна, держава, за краще життя в якій ми повинні постійно боротися, бути готовими йти до кінця. Нам не потрібно боятися того, що буде з нами, якщо наважуватимемося добиватися кращого для себе та своїх дітей. Водночас повинні пам’ятати, чи зможемо пробачити собі, якщо стоятимемо осторонь в той час, коли наших братів та сестер викрадають, знущаються, катують та вбивають», – наголосила мер прикордонного містечка.

Як повідомлялося раніше, з Гаврилюка, над яким знущалися бійці "Беркуту", пишуть картини. А відомого італійського письменника Роберто Савіано обурила поведінка українських силовиків і він порівняв катованого "Беркутом" козака з Ісусом в часи Римської імперії.

Еспресо tv

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux