Економічний бойкот правлячого режиму – це Майдан свободи вибору по всій країні

Дедалі більших обертів набирає загальнонаціональна громадянська кампанія бойкоту бізнесу і медіа-ресурсів партії регіонів, які фінансують й пропагують правлячий режим і складають його фінансово-інформаційний базис. За останні тижні кампанія перетворилася на найбільш дієву форму масової страйкової боротьби і суспільного спротиву. До неї може долучитися кожен споживач і телеглядач, який своїм гаманцем і пультом телевізора має змогу щоденно голосувати проти товарів і телеканалів «регіоналів», підриваючи основи правлячого антинародного режиму.

До бойкоту товарів членів партії регіонів приєдналося вже сотні тисяч громадян і кількість учасників кампанії зростає з кожним днем. Пікети і просвітницькі акції відбуваються на Закарпатті, у Львові, Черкасах, Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку та інших містах. «Суть бойкоту – у відповідальності кожної людини за свої дії і їхні наслідки. З думки про те, куди ідуть гроші, які я витрачаю, виростає відповідальність за мій голос, за довкілля, за країну, – зазначають активісти. – Це також Майдан – перемога свідомості і активності на постсовковою байдужістю та інертністю». 

Для інформаційної підтримки і координації кампанії бойкоту товарів «регіоналів» створено спеціальний веб-сайт (http://boykotpr.com.ua) та численні тематичні сторінки у соціальних мережах. У різних містах активно діють і формуються ініціативні групи активістів, які розробляють територіальні карти товарних брендів і офісів, на базі яких в конкретних містах функціонує олігархічний бізнес партії регіонів. І на їх основі організовують страйкову боротьбу, залучаючи до бойкоту товарів «регіоналів» усіх свідомих споживачів. 

Ініціатори і активісти компанії закликають усіх громадян, яким не байдуже їхнє майбутнє, продемонструвати, що вони – єдине джерело не лише політичної, а й економічної влади: «РОЗІМКНИ ХАРЧОВИЙ ЛАНЦЮГ – не годуй регіоналів: ми підгодовуємо бізнес регіоналів → регіонали підгодовують партійну касу → каса підгодовує Януковича → Янукович хоче лишитися ще на 5 років і ЖЕРТИ НАС». 

Збудований за законом джунглів цей хижацький харчовий ланцюг сьогодні розривається волею і злагодженими діями мільйонів громадян, які в ролі споживачів є головними дійовими особами на ринку товарів і послуг. 

Компанія економічного бойкоту матиме не лише політичні, а й економічні наслідки: призведе до перезавантаження і влади, і бізнес-середовища. Вона стане антикорупційним щепленням не лише для політиків і службовців, а й для усіх представників олігархічного капіталу, які сьогодні отримують колосальні надприбутки за рахунок доступу до влади і застосовування хижацьких методів ведення бізнесу. 

Інтернет-ресурси на тему бойкоту:

  1. Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/BoycotteInUkraine 
  2. Сайт: http://boykotpr.com.ua 
  3. Логотипи на одній афіші: http://goo.gl/0jCaUe 
  4. Листівки (для друку і розповсюдження): http://boykotpr.com.ua/agitki 

Підготовлено за матеріалами Цензор.НЕТ, Українська правда

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux