Список вещей, необходимых Евромайдану на 09.12.2013

Пресс-служба "Батькивщины" обновила список необходимых "Евромайдану" вещей, это:

Детальніше...


Територія Євромайдану поширилася на весь центральний владний квартал Києва

Рішенням Народного Віче, яке відбулося 8 грудня в рамках Маршу мільйону українців за участі більше мільйона українських громадян, територія Євромайдану поширилася на весь центральний владний квартал Києва: від вулиці Грушевського до повороту на провулок Кріпосний до вулиці Інститутської, а далі через вулицю Шовковичну та Лютеранську вздовж вулиці Хрещатик на Майдан та Європейську площу. Найвіддаленіший пост Євромайдану розміщений на перетинах провулку Кріпосного з вулицями Грушевського та Інститутської.

Детальніше...


Марш мільйону українців 8 грудня на Майдані Незалежності

8 грудня на Майдані Незалежності в місті Києві відбувся історичний Марш протесту мільйону українців, в якому взяло участь більше мільйона громадян.

Детальніше...Один за всіх – і всі за одного! Змусимо прокуратуру працювати!

10 грудня – Міжнародний день прав людини. З цієї нагоди активісти-правозахисники та страйковий комітет підприємців розпочинають громадянську акцію «Один за всіх – і всі за одного! Змусимо прокуратуру працювати!». У ній може взяти участь кожен громадянин України, яких не хоче жити в країні, де нелюди в погонах до крові б'ють наших дітей і мирних демонстрантів.

Детальніше...