Українські підприємці дедалі активніше приєднуються до загальнонаціонального страйку

Українські підприємці, нарощуючи активність участі у загальнонаціональному страйку та використовуючи економічні методи страйкової боротьби, стають на підмогу сотням тисяч мирних мітингувальників, які на київському Євромайдані та євромайданах інших міст відстоюють свої основоположні права людини, своє і наше спільне майбутнє та право жити у цивілізованій правовій державі.

Детальніше...


Список вещей, необходимых Евромайдану на 09.12.2013

Пресс-служба "Батькивщины" обновила список необходимых "Евромайдану" вещей, это:

Детальніше...


Територія Євромайдану поширилася на весь центральний владний квартал Києва

Рішенням Народного Віче, яке відбулося 8 грудня в рамках Маршу мільйону українців за участі більше мільйона українських громадян, територія Євромайдану поширилася на весь центральний владний квартал Києва: від вулиці Грушевського до повороту на провулок Кріпосний до вулиці Інститутської, а далі через вулицю Шовковичну та Лютеранську вздовж вулиці Хрещатик на Майдан та Європейську площу. Найвіддаленіший пост Євромайдану розміщений на перетинах провулку Кріпосного з вулицями Грушевського та Інститутської.

Детальніше...


Марш мільйону українців 8 грудня на Майдані Незалежності

8 грудня на Майдані Незалежності в місті Києві відбувся історичний Марш протесту мільйону українців, в якому взяло участь більше мільйона громадян.

Детальніше...


Ця мить увійде в історію і стане символом нашої єдності і нашої перемоги

Українці заспівали гімн України прямо в метро

Детальніше...


Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux