Революція гідності: мирні протести українців підтримують керівники провідних українських ІТ-компаній

Масштабні громадські протести в Україні, що здобули підтримку на всіх континентах, отримали досить влучну назву: революція гідності.

Детальніше...


Что такое гражданский долг – каждый понимает по-своему

Уже 21 день длится момент истины. Шанс определиться получил каждый гражданин Украины. Прогноз того, как долго еще можно определяться и колебаться, упиваться равнодушием и аполитичностью, – опять же, личное дело каждого. Кому-то достаточно забанить тролля в соцсети, кому-то – помочь Майдану материально, а кто-то каждую ночь решил стоять в охране мирного протеста.

Детальніше...


Столичні підприємці ввечері 11 грудня подарували феєрверк героям Євромайдану

Столичні підприємці на знак перемоги загонів мирних протестувальників, яким вдалося вночі цінною неймовірних зусиль зупинити тисячі знавіснілих беркутівців і відстояти Євромайдан та своє конституційне право на мирний протест, подарували феєрверк.

Детальніше...


Слова підтримки Євромайдану з-за коордону

Джордж Клуні, американський кіноактор, режисер, продюсер та сценарист:

«Це моє послання до вас, хоробрих жителів України, які борються за майбутнє, а не минуле. Американці схожі з вами в пошуку демократії. Через спроби і помилки ми засвоїли, що справжня демократія не існує без вільних, прозорих і чесних виборів. Не може бути демократії, коли арештовують і перешкоджають мирним демонстрантам. Точно не може бути справжньої демократії, коли беруть політув'язнених, таких, як Тимошенко, тому що просто не згодні з їх способами управління.

Детальніше...


Гі Верховстат: нинішня проєвропейська демонстрація в Україні стала найбільшою проєвропейською демонстрацією в історії ЄС

Альянс лібералів і демократів у Європарламенті забезпечить постійну присутність своїх делегатів-представників на Майдані Незалежності для підтримки мирної проєвропейської демонстрації та нагляду з боку Європарламенту за дотриманням прав українських громадян на мирний протест.

Детальніше...


Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux