Один – проти Системи

Кожного дня новітня історія нашої країни говорить з нами мовою простих і справжніх героїв, глибокого патріотизму, високої людської гідності , мужності та героїзму.

Детальніше...


Олександра Кужель: З кримських підприємців збирають по 300-500 грн. на антимайдан

«Со всего востока Украины с раннего утра идут и идут СМС. Донецкая область, Луганская область… Пишут люди. В Краматорске рабочие на НКМЗ отказываются ехать в Киев на антимайдан за 300 грн и их заставляют под страхом сокращения!

Детальніше...


Їдеш на Майдан? Згадай про всіх, хто міг би сьогодні стояти поряд з тобою!

В Києві у салонах тролейбусів з'явилися оголошення такого змісту: «Водій цього тролейбуса третій місяць не отримує зарплату. За нинішнім законодавством, він не має права на страйк. Їдеш на Майдан? Згадай там про нього!».

Детальніше...


Наведені В.Януковичем негативні наслідки для агропромислового сектора від підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС – це велика політична фальсифікація

Одним з основних аргументів, яким президент В.Янукович пояснює не підписання ним Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС на Вільнюському саміті, є ніби би дуже вагомі негативні наслідки для агропромислового сектора внаслідок входження України в європейський ринок.

Детальніше...


Євромайдану потрібні каски, респіратори, ліхтарики, поповнення телефонів

"Євромайдан" просить громадян допомогти у забезпеченні функціонування медпункту.

Детальніше...


Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux