Годуй сім'ю, а не «сім'ю»! Оголошено громадянський бойкот товарів підприємств-спонсорів правлячої Партії регіонів

Весь цивілізований світ почув українців, захоплюється їх мужністю та підтримує їхні мирні протести проти несправедливості і свавілля, корупції, ницості і безчестя у владі. Не чують їх лише вдома, у владних кабінетах, звідки країною продовжує керувати влада, яка зрадила національні інтереси і довела країну до економічного банкрутства та масштабної політичної кризи.

Детальніше...


Влада знову перекладає проблеми власної некомпетентності та казнокрадства на плечі платників податків – підприємців малого і середнього бізнесу

За роки правління В.Януковича зовнішній борг України, а отже – і персональний борг кожного українця, зріс удвічі, сягнувши 60 млрд. доларів, а золотовалютний резерв зменшився на $20 млрд. До всіх цих проблем додався ще й недешевий і невигідний для нас, так званий, кредит від Росії у 15 млрд. доларів, який нам треба повернути протягом двох років, разом із відсотками.

Детальніше...


Створено публічний архів подій і фактів Євромайдану

Активістами створено електронний архів подій, фактів і «антигероїв» Євромайдану. В архіві, що постійно поновлюється, відображаються усі події, пов'язані з виникнення і ходом громадянського протесту, відомо в усьому світі як «Євромайдан».

Детальніше...


Українські адвокати вийдуть на марш протесту

19 грудня з нагоди професійного свята – дня працівників адвокатури – українські правники та адвокати вийдуть на марш протесту проти масових і систематичних порушень гарантованих законом професійних прав адвокатів, які через безкарність співробітників правоохоронних органів не можуть захищати своїх клієнтів.

Детальніше...


В.Янукович 17 грудня підписав угоди з Росією всупереч національним інтересам та вимогам масових протестів, в яких беруть участь мільйони громадян по всій території України

Підписані вчора, 17 грудня президентом В.Януковичем торгово-економічні угоди з Росією містять тіньові політичні домовленості, а їхні справжні наслідки для України замасковані під гіпотетично здешевленим російським газом (фактична ціна постачання якого буде переглядатися щоквартально) та стратегічно невигідним для України комерційним кредитом в розмірі 15 млрд. дол., який експерти вже назвали кабальним.

Детальніше...


Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux