Яка інтеграція вигідніша для України – з ЄС чи з Митним Союзом: що говорять авторитетні світові рейтинги

Довкола підписання нашою державою Угоди про асоціацію з ЄС і загалом навколо євроінтеграції навмисно збурено величезний вир інформаційних і політичних маніпуляцій. Влада мобілізувала цілі наукові інститути для розробки контраргументів «проти євроінтеграції» і фабрикування колосальних, нічим необгрунтованих цифр витрат, яких Україна буцімто зазнає через підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Все це робиться задля одного: щоб приховати правду, дезорієнтувати і затуманити свідомість громадян, які мають законне право і повинні самі обрати своє майбутнє і шлях розвитку своєї країни.

Детальніше...


Моральна люстрація влади: із запізненням на 23 роки

В Україні після набуття державної незалежності так і не було оновлено й очищено владно-політичну еліту шляхом процедури люстрації та відсторонення від влади службових осіб, які скомпрометували себе діями проти закону і моралі й не можуть користуватися владою від імені народу. В той же час, принципову люстрацію влади було проведено у більшості країн Центральної Європи і Прибалтики, що дало їм можливість мобілізувати в кадровий актив їхніх держав людей, відданих національним інтересам цих країн.

Детальніше...


Як корупція в Україні вбиває приватний бізнес і економічні свободи та чому її захищає Партія регіонів

У нашій країні фактичним центром функціонування державного апарату став не закон і справедливість, а – тотальна всеохопна корупція і швидке збагачення чиновників та провладного бізнесу за рахунок доступу до влади й суспільних ресурсів Україна займає 144 місце (зі 177 держав) в світовому рейтингу за рівнем корупції, демонструючи найвищі показники корупції в Європі та залишаючись у групі «підвищеного ризику» разом з такими країнами, як Камерун, Іран, Нігерія, Центральна Африканська Республіка та Папуа Нова Гвінея. При цьому, в наступному році, як відзначають експерти Transparency International, показники корупції ще більше погіршаться і в світовому рейтингу ми скотимося ще нижче від африканських країн.

Детальніше...


Створена в Україні репресивно-силова піраміда в умовах узурпації влади загрожує правам людини та політичним і економічним свободам

Учасники всеукраїнського страйку підприємців у своєму зверненні вимагають від влади, окрім підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, відновнити змінену в неправовий спосіб Конституцію України, яка в діючій редакції узаконила узурпацію державної влади однією особою.

Детальніше...


Насамперед Євромайдан, а далі буде – бізнес по-європейськи

Підприємці, що представляють різні сектори ведення бізнесу, беруть активну участь у мирних протестах і житті Євромайдану. І роблять це в найрізноманітніший спосіб, провляючи наполегливість і винахідливість, без яких неможливе успішне ведення власної справи.

Детальніше...


Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux