19.01.2014. Точка неповернення в боротьбі з диктатурою

19 січня, у велике християнське свято Водохреща, на Майдані Незалежності відбулося дев'яте Народне Віче, на яке прийшло понад 100 тис. громадян на знак протесту проти пакету законів про диктатуру, проголосованих у Верховній Раді з порушенням усіх засад парламентаризму і законодавчо встановлених процедур. Ці диктаторські, нелегітимні «закони», поспіхом, з порушенням законодавства, підписали лідери Партії регіонів – голова Верховної Ради В.Рибак і президент В.Янукович.

Детальніше...


Парламентаризм ліквідовано – диктатуру узаконено

16 січня, в «чорний четвер», в Україні узурповано владу в останньому форпості української демократії – парламенті та ліквідовано парламентаризм. Верховну Раду України на очах усього світу перетворено на тоталітарні збори провладної більшості і фактично узаконено диктатуру.

Детальніше...


Парламент перетворився на авторитарні збори провладної більшості: річний дохід усього народу розподілено шляхом підняття 249 рук

За вказівкою В.Януковича 16 січня 2014 об 11.14 провладна парламентська більшість, з допущенням грубих порушень Конституції України, бюджетного законодавства і Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», без жодного обговорення у сесійній залі парламенту, шляхом підняття рук і навіть без підрахунку голосів, у кращих традиціях диктаторських режимів, розподілила майбутній суспільний дохід країни – державний бюджет на 2014 рік. 249 піднятих рук, фактично захопивши вищий законодавчий орган держави, в одну мить розподілили результати праці усіх платників податків, ще не зароблений дохід усіх найманих працівників, роботодавців і підприємців.

Детальніше...


Бюджет правлячого режиму: міліція в 367 разів дорожча, ніж наші онкохворі діти

Уряд Януковича-Азарова в проекті державного бюджету-2014 на лікування усіх онкохворих дітей виділив у 367 разів менше грошей, ніж на міліцію: лише 50 млн. грн., що в чотири рази менше ніж минулого року. «Гарні пріоритети у влади, – обурюються дитячі лікарі, – нехай діти помирають, лиш би міліціонери були ситі зі своїми 18 мільярдами».

Детальніше...


МАЙДАН ОКРУЖАЮТ? ИЛИ МАЙДАН ОКРУЖАЕТ?

Знакомый немец недавно прилетел в Киев, вышел из дверей аэропорта «Борисполь» и закурил. И тут же был задержан подкарауливавшим курящих ментом и препровожден в дежурку. В дежурке долго изучали документы, хмурили брови, но ничего не говорили, потому что ни на каких иностранных языках говорить не умели.

Детальніше...


Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux